plasma-nano - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
da: Layout-ændringer er blevet begrænset af systemadministratoren

en: Wallpaper Type:
da: Baggrundsbilledetype:

en: Get New Plugins…
da: Hent nye plugins...

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
da: Layoutændringer skal anvendes før andre ændringer kan foretages

en: Apply now
da: Anvend nu

en: Wallpaper
da: Baggrundsbillede

en: Customize...
da: Tilpas...
