plasma-nano - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Open %1
cs: Otevřít %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
cs: Změny rozvržení byly zakázány správcem systému

en: Layout:
cs: Rozvržení:

en: Wallpaper Type:
cs: Typ tapety:

en: Get New Plugins…
cs: Získat nové moduly…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
cs: Změny rozvržení musí být aplikovány před ostatními změnami

en: Apply now
cs: Aplikovat nyní

en: Wallpaper
cs: Tapeta

en: Customize...
cs: Přizpůsobit...

en: Widgets
cs: Widgety
