plasma-nano - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
az: İş otaqlarının tərtibatı dəyişdirilməsi imkanları admin tərəfindən məhdudlaşdırıldı

en: Layout:
az: Tərtibat:

en: Wallpaper Type:
az: Divar kağızı növü

en: Get New Plugins…
az: Yeni qoşmalar alın…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
az: İş otağı tərtibatı digər ayarları tətbiq etmədən öncə dəyişdirilməlidir

en: Apply now
az: İndi tətbiq edin

en: Wallpaper
az: Divar Kağızı

en: Customize...
az: Fərdiləşdirmək...

en: Widgets
az: Vidjetlər
