plasma-nano - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Open %1
ar: افتح %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
ar: قُيد تغييرات التخطيط من قبل مسؤول النظام

en: Layout:
ar: التّخطيط:

en: Wallpaper Type:
ar: نوع الخلفيّة:

en: Get New Plugins…
ar: احصل على ملحقات جديدة...

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
ar: يجب تطبيق تغييرات التخطيط قبل إجراء تغييرات أخرى

en: Apply now
ar: طبّق الآن

en: Wallpaper
ar: الخلفيّة

en: Customize...
ar: تخصيص...

en: Widgets
ar: الودجات
