desktop files - en to eo translation catalogue (24 entries)

[ctx: @title:window]
en: Open File
eo: Malfermi Dosieron

[ctx: @title:window]
en: Save File
eo: Konservi Dosieron

[ctx: @action:button]
en: Save All
eo: Konservi Ĉion

[ctx: @action:button]
en: &Yes
eo: &Jes

[ctx: @action:button]
en: Yes to All
eo: Jes al Ĉiuj

[ctx: @action:button]
en: &No
eo: &Ne

[ctx: @action:button]
en: No to All
eo: Ne al Ĉiuj

[ctx: @action:button]
en: Abort
eo: Ĉesi

[ctx: @action:button]
en: Retry
eo: Reprovi

[ctx: @action:button]
en: Ignore
eo: Ignori

[ctx: folder name]
en: New Folder
eo: Nova Dosierujo

[ctx: @title:window]
en: New Folder
eo: Nova Dosierujo

[ctx: @label:textbox]
en: Create new folder in:
    %1
eo: Krei novan dosierujon en:
    %1

en: A file or folder named %1 already exists.
eo: Dosiero aŭ dosierujo nomita %1 jam ekzistas.

en: You do not have permission to create that folder.
eo: Vi ne havas permeson krei tiun dosierujon.

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
eo: Elekti Dosierujon

[ctx: @action:button]
en: New Folder...
eo: Nova dosierujo...

[ctx: @action:inmenu]
en: New Folder...
eo: Nova dosierujo...

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
eo: Movi al Rubujo

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
eo: Forigi

[ctx: @option:check]
en: Show Hidden Folders
eo: Montri Kaŝitajn Dosierujojn

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
eo: Proprecoj

en: Show Hidden Folders
eo: Montri Kaŝitajn Dosierujojn

en: Failed to launch for unknown reasons. Please try with a pre-existing application.
eo: Malsukcesis lanĉi pro nekonataj kialoj. Bonvolu provi kun antaŭ-ekzistanta aplikaĵo.
