plasma_applet_showdesktop - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Minimize All Applet Active Indicator
el: Ελαχιστοποίηση όλων δεικτών ενεργών μικροεφαρμογών

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Minimize All Windows
el: Ελαχιστοποίηση όλων των παραθύρων

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Restores the previously minimized windows
el: Επαναφέρει τα προηγουμένως ελαχιστοποιημένα παράθυρα

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
el: Εμφανίζει την επιφάνεια εργασίας ελαχιστοποιώντας όλα τα παράθυρα

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
el: Γρήγορη ματιά στην επιφάνεια εργασίας

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
el: Διακοπή γρήγορης ματιάς της επιφάνειας εργασίας

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
el: Μετακινεί τα παράθυρα πίσω στις αρχικές τους θέσεις

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
el: Εμφανίζει προσωρινά την επιφάνεια εργασίας απομακρύνοντας τα παράθυρα
