plasma_applet_pager - en to el translation catalogue (28 entries)

en: General
el: Γενικά

en: General:
el: Γενικά:

en: Show window outlines
el: Εμφάνιση περιγραμμάτων παραθύρων

en: Show application icons on window outlines
el: Εμφάνιση εικονιδίων εφαρμογών στο περιγράμματα παραθύρων

en: Show only current screen
el: Εμφάνιση μόνο της τρέχουσας οθόνης

en: Navigation wraps around
el: Πλοήγηση περιτυλίγεται γύρω από

en: Layout:
el: Διάταξη:

[ctx: The pager layout]
en: Default
el: Προεπιλογή

en: Horizontal
el: Οριζόντια

en: Vertical
el: Κατακόρυφη

en: Text display:
el: Εμφάνιση κειμένου:

en: No text
el: Χωρίς κείμενο

en: Activity number
el: Αριθμός δραστηριότητας

en: Desktop number
el: Αριθμός επιφάνειας εργασίας

en: Activity name
el: Όνομα δραστηριότητας

en: Desktop name
el: Όνομα επιφάνειας εργασίας

en: Selecting current Activity:
el: Επιλογή τρέχουσας δραστηριότητας:

en: Selecting current virtual desktop:
el: Επιλογή τρέχουσας εικονικής επιφάνειας εργασίας:

en: Does nothing
el: Καμία ενέργεια

en: Shows the desktop
el: Εμφάνιση επιφάνειας εργασίας

en: …and %1 other window | …and %1 other windows
el[0]: …και άλλο %1 παράθυρο
el[1]: …και άλλα %1 παράθυρα

en: %1 Window: | %1 Windows:
el[0]: %1 παράθυρο:
el[1]: %1 παράθυρα:

en: %1 Minimized Window: | %1 Minimized Windows:
el[0]: %1 ελαχιστοποιημένο παράθυρο:
el[1]: %1 ελαχιστοποιημένα παράθυρα:

[ctx: @info:tooltip %1 is the name of a virtual desktop or an activity]
en: Switch to %1
el: Εναλλαγή σε %1

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Show Activity Manager
el: Εμφάνιση διαχειριστή δραστηριοτήτων

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Add Virtual Desktop
el: Προσθήκη εικονικής επιφάνειας εργασίας

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Remove Virtual Desktop
el: Αφαίρεση εικονικής επιφάνειας εργασίας

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: &Configure Activities…
el: &Ρύθμιση επιφανειών εργασίας…
