plasma-desktop - en to el translation catalogue (5 entries)

en: General
el: Γενικά

en: Display style:
el: Στυλ οθόνης:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
el: Μη διαθέσιμη σημαία

en: Layouts:
el: Διατάξεις:

en: Configure…
el: Διαμόρφωση…
