processcore - en to uk translation catalogue (108 entries)

[ctx: @title]
en: Desktop ID
uk: Ід. стільниці

[ctx: @title]
en: Icon
uk: Піктограма

[ctx: @title]
en: Name
uk: Назва

en: The unique Process ID that identifies this process.
uk: Унікальний ідентифікатор цього процесу.

en: Parent PID
uk: Батьківський PID

en: Login
uk: Обл. запис

en: The user who owns this process.
uk: Користувач-власник процесу

en: Username
uk: Користувач

en: Can Login
uk: Може входити

en: Tracer Pid
uk: PID стеження

en: The controlling terminal on which this process is running.
uk: Керівний термінал, на якому виконується цей процес.

en: User Time
uk: Час користувача

en: System Time
uk: Час системи

en: Total Time
uk: Загальний час

en: Time
uk: Час

en: The total user and system time that this process has been running for
uk: Загальний час у просторах користувача та системи, протягом якого тривало виконання цього процесу

en: Start Time
uk: Час початку

en: User CPU Usage
uk: Використання процесора користувачем

en: User CPU
uk: Користувачеве процесора

en: System CPU Usage
uk: Використання процесора системою

en: System CPU
uk: Системне процесора

en: Total CPU Usage
uk: Загальне використання процесора

en: CPU
uk: Процесор

en: The current total CPU usage of the process.
uk: Поточне використання ЦП процесом.

en: Group User CPU Usage
uk: Групове використання процесора користувачем

en: The amount of userspace CPU used by this process and all its children.
uk: Обсяг потужностей процесора у просторі користувача, який було використано цим процесом і його дочірніми процесами.

en: Group System CPU Usage
uk: Системне групове використання процесора

en: The amount of system CPU used by this process and all its children.
uk: Обсяг потужностей процесора у просторі системи, який було використано цим процесом і його дочірніми процесами.

en: Group Total CPU Usage
uk: Загальне групове використання процесора

en: Group CPU
uk: Групове процесора

en: The total amount of CPU used by this process and all its children.
uk: Загальний обсяг потужностей процесора, який було використано цим процесом і його дочірніми процесами.

en: Nice Level
uk: Рівень пріоритетності

en: The priority with which this process is being run. For the normal scheduler, this ranges from 19 (very nice, least priority) to -19 (top priority).
uk: Пріоритет, з яким виконується цей процес. Для звичайного планування діапазон значень: від 19 (великий nice, найнижчий пріоритет) до -19 (найвищий пріоритет).

en: Scheduler
uk: Планувальник

en: IO Priority Class
uk: Клас пріоритетності ВВ

en: IO Nice Level
uk: Рівень пріоритетності ВВ

en: VM Size
uk: Розмір ВП

en: This is the amount of virtual memory space that the process is using, included shared libraries, graphics memory, files on disk, and so on. This number is almost meaningless.
uk: Це об'єм віртуальної пам'яті, яку використовує процес,  разом з спільними бібліотеками, графічною пам'яттю, файлами на диску тощо. Це число майже ні про що не говорить.

en: Resident Memory Usage
uk: Використання резидентної пам'яті

en: Resident
uk: Резидентна

en: This is the amount of physical memory that this process is using and includes the amount of memory used by shared libraries.
uk: Це об'єм фізичної пам'яті, використаної процесом, включно із об'ємом пам'яті, який використано бібліотеками спільного використання.

en: Private Memory Usage
uk: Використання приватної пам'яті

en: Private
uk: Приватна

en: This is the amount of physical memory that this process is using by itself, and approximates the Private memory usage of the process. It does not include any swapped out memory, nor the code size of its shared libraries.
uk: Це об'єм справжньої фізичної пам'яті, яку процес використовує для себе, приблизне значення окремого використання пам'яті процесом. До цього числа не включено пам'ять зарезервовану на диску і розмір коду спільних бібліотек.

en: Shared Memory Usage
uk: Використання спільної пам'яті

en: Shared
uk: Спільна

en: This is approximately the amount of real physical memory that this process's shared libraries are using. This memory is shared among all processes that use this library.
uk: Це приблизне значення об'єму справжньої фізичної пам'яті, який використовують спільні бібліотеки цього процесу. Ця пам'ять є спільною для всіх процесів, що використовують спільні бібліотеки.

en: Memory Usage
uk: Використання пам'яті

en: Memory
uk: Пам'ять

en: This is an approximation of the real amount of physical memory that this process is using. It is calculated by dividing the process' shared memory usage by the amount of processes sharing that memory, then adding the process' private memory.
uk: Це наближене значення реального об'єму фізичної пам'яті, який використовує цей процес. Значення обчислено діленням об'єму використаної процесами спільної пам'яті на кількість процесів, які спільно використовують цю пам'ять, із наступним додаванням об'єму приватної пам'яті процесу.

en: Name
uk: Назва

en: The process name.
uk: Назва процесу.

en: Command
uk: Команда

en: The command with which this process was launched.
uk: Команда, якою було запущено процес.

en: Status
uk: Стан

en: IO Characters Read
uk: Читання символів

en: IO Characters Written
uk: Запис символів

en: IO Read Syscalls
uk: Сист. викликів читання

en: IO Read Syscalls Rate
uk: Швидкість сист. викликів читання

en: IO Write Syscalls
uk: Сист. викликів запису

en: IO Write Syscalls Rate
uk: Швидкість сист. викликів запису

en: IO Characters Actually Read
uk: Справжня кількість прочитаних символів

en: IO Characters Read Rate
uk: Швидкість читання символів

en: The read rate for all of a process' IO, including disk cache and other nonphysical IO.
uk: Швидкість читання для усіх каналів введення-виведення процесу, включає кеш диска та інші нефізичні канали введення-виведення.

en: IO Characters Written Rate
uk: Швидкість записування символів

en: The write rate for all of a process' IO, including disk cache and other nonphysical IO.
uk: Швидкість запису для усіх каналів введення-виведення процесу, включає кеш диска та інші нефізичні канали введення-виведення.

en: Disk Read Rate
uk: Швидкість читання з диска

en: Read
uk: Читання

en: The rate of data being read from disk.
uk: Швидкість, з якою дані читаються з диска.

en: Disk Write Rate
uk: Швидкість запису на диск

en: Write
uk: Запис

en: The rate of data being written to the disk.
uk: Швидкість, із якою дані записуються на диск.

en: Threads
uk: Потоки

[ctx: @title]
en: Download Speed
uk: Швидкість отримання

[ctx: @title]
en: Download
uk: Отримання

[ctx: @title]
en: Upload Speed
uk: Швидкість вивантаження

[ctx: @title]
en: Upload
uk: Вивантаження

en: GPU Usage
uk: Використання граф. процесора

en: GPU Memory
uk: Пам'ять граф. процесора

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: Process Niceness]
en: Very low priority
uk: Дуже низький пріоритет

[ctx: Process Niceness]
en: Low priority
uk: Низький пріоритет

[ctx: Process Niceness]
en: Very high priority
uk: Дуже високий пріоритет

[ctx: Process Niceness]
en: High priority
uk: Високий пріоритет

[ctx: Priority Class]
en: None
uk: Немає

[ctx: Priority Class]
en: Real Time
uk: Реальний час

[ctx: Priority Class]
en: Best Effort
uk: Найкраще зусилля

[ctx: Priority Class]
en: Idle
uk: Бездіяльний

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: process status]
en: running
uk: працює

[ctx: process status]
en: sleeping
uk: спить

[ctx: process status]
en: disk sleep
uk: спить на диску

[ctx: process status]
en: zombie
uk: зомбі

[ctx: process status]
en: stopped
uk: зупинився

[ctx: process status]
en: paging
uk: гортання

[ctx: process status]
en: finished
uk: завершено

[ctx: process status]
en: unknown
uk: невідомо

[ctx: Scheduler]
en: Round Robin
uk: Циклічне

[ctx: Scheduler]
en: Interactive
uk: Інтерактивне

[ctx: Scheduler]
en: Batch
uk: Пакетне

[ctx: Scheduler]
en: Idle
uk: Ліниве

en: Success
uk: Успіх

en: Insufficient permissions.
uk: Недостатні права доступу.

en: No matching process was found.
uk: Не знайдено відповідного процесу.

en: Not supported on the current system.
uk: Немає підтримки у поточній системі.

en: The user cancelled.
uk: Скасовано користувачем.

en: An unspecified error occurred.
uk: Сталася невизначена помилка.

en: An unknown error occurred.
uk: Сталася невідома помилка.
