processcore - en to si translation catalogue (5 entries)

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
si: සාමාන්‍ය

[ctx: Priority Class]
en: None
si: කිසිවක් නැත

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
si: නොදන්නා

[ctx: process status]
en: running
si: ක්‍රියාත්මක කරමින්

[ctx: process status]
en: unknown
si: නොදන්නා
