processcore - en to lt translation catalogue (109 entries)

[ctx: @title]
en: Desktop ID
lt: Darbalaukio ID

[ctx: @title]
en: Icon
lt: Piktograma

[ctx: @title]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: The unique Process ID that identifies this process.
lt: Unikalus Proceso ID, kuris identifikuoja šį procesą.

en: Parent PID
lt: Viršesnio PID

en: Login
lt: Prisijungimas

en: The user who owns this process.
lt: Naudotojas, kuriam šis procesas priklauso.

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Can Login
lt: Gali prisijungti

en: Tracer Pid
lt: Sekiklio Pid

en: The controlling terminal on which this process is running.
lt: Valdantysis terminalas, kuriame veikia šis procesas.

en: User Time
lt: Naudotojo laikas

en: System Time
lt: Sistemos laikas

en: Total Time
lt: Bendras laikas

en: Time
lt: Laikas

en: The total user and system time that this process has been running for
lt: Bendras naudotojo ir sistemos laikas, parodantis kiek laiko veikia šis procesas

en: Start Time
lt: Pradžios laikas

en: User CPU Usage
lt: Procesoriaus naudojimas naudotoju

en: User CPU
lt: Naudotojo procesorius

en: System CPU Usage
lt: Procesoriaus naudojimas sistema

en: System CPU
lt: Sistemos procesorius

en: Total CPU Usage
lt: Bendras procesoriaus naudojimas

en: CPU
lt: Procesorius

en: The current total CPU usage of the process.
lt: Dabartinis bendras procesoriaus naudojimas šiuo procesu.

en: Group User CPU Usage
lt: Procesoriaus naudojimas grupės naudotoju

en: The amount of userspace CPU used by this process and all its children.
lt: Šio proceso ir visų jo vyksnių naudojamų procesorių naudotojų vietos kiekis.

en: Group System CPU Usage
lt: Procesoriaus naudojimas grupės sistema

en: The amount of system CPU used by this process and all its children.
lt: Šio proceso ir visų jo vyksnių naudojamų sistemos procesorių kiekis.

en: Group Total CPU Usage
lt: Bendras procesoriaus naudojimas grupe

en: Group CPU
lt: Grupės procesorius

en: The total amount of CPU used by this process and all its children.
lt: Bendras, šio proceso ir visų jo vyksnių, naudojamų procesorių skaičius.

en: Nice Level
lt: Nice lygis

en: The priority with which this process is being run. For the normal scheduler, this ranges from 19 (very nice, least priority) to -19 (top priority).
lt: Prioritetas, kuriuo šis procesas yra vykdomas. Normaliai planuoklei, ši reikšmė kinta nuo 19 (didelė nice reikšmė, mažiausias prioritetas) iki -19 (didžiausias prioritetas).

en: Scheduler
lt: Planuoklė

en: IO Priority Class
lt: IO prioriteto klasė

en: IO Nice Level
lt: IO Nice lygis

en: VM Size
lt: VM dydis

en: This is the amount of virtual memory space that the process is using, included shared libraries, graphics memory, files on disk, and so on. This number is almost meaningless.
lt: Tai yra proceso naudojamos virtualios atminties vietos kiekis, įskaitant bendrinamas bibliotekas, grafikos atmintį, diske esančius failus ir t.t. Šis skaičius beveik nieko nereiškia.

en: Resident Memory Usage
lt: Rezidentinės atminties naudojimas

en: Resident
lt: Rezidentinė

en: This is the amount of physical memory that this process is using and includes the amount of memory used by shared libraries.
lt: Tai yra fizinės atminties kiekis, kurį šis procesas naudoja, įskaitant bendrinamų bibliotekų naudojamą atminties kiekį.

en: Private Memory Usage
lt: Privačios atminties naudojimas

en: Private
lt: Privačioji

en: This is the amount of physical memory that this process is using by itself, and approximates the Private memory usage of the process. It does not include any swapped out memory, nor the code size of its shared libraries.
lt: Tai yra paties proceso naudojamos, fizinės atminties kiekis ir jis yra artimas šio proceso privačiosios atminties naudojimui. Į jį neįeina sukeičiama atmintis, nei jos bendrinamų bibliotekų kodo dydis.

en: Shared Memory Usage
lt: Bendrosios atminties naudojimas

en: Shared
lt: Bendroji

en: This is approximately the amount of real physical memory that this process's shared libraries are using. This memory is shared among all processes that use this library.
lt: Tai yra apytikslis šio proceso bendrinamų bibliotekų naudojamos realios fizinės atminties kiekis. Ši atmintis yra bendrinama tarp visų procesų, kurie naudoja šią biblioteką.

en: Memory Usage
lt: Atminties naudojimas

en: Memory
lt: Atmintis

en: This is an approximation of the real amount of physical memory that this process is using. It is calculated by dividing the process' shared memory usage by the amount of processes sharing that memory, then adding the process' private memory.
lt: Tai yra šio proceso naudojamos fizinės atminties realaus kiekio artinys. Jis yra apskaičiuojamas bendrosios atminties naudojimą šiuo procesu padalinant iš procesų, bendrinančių tą atmintį, skaičiaus, o tuomet pridedant proceso privačiąją atmintį.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: The process name.
lt: Proceso pavadinimas.

en: Command
lt: Komanda

en: The command with which this process was launched.
lt: Komanda, kurią naudojant, buvo paleistas šis procesas.

en: Status
lt: Būsena

en: IO Characters Read
lt: IO perskaityta simbolių

en: IO Characters Written
lt: IO įrašyta simbolių

en: IO Read Syscalls
lt: IO perskaityta sistemos iškvietų

en: IO Read Syscalls Rate
lt: IO sistemos iškvietų perskaitymo sparta

en: IO Write Syscalls
lt: IO įrašyta sistemos iškvietų

en: IO Write Syscalls Rate
lt: IO sistemos iškvietų įrašymo sparta

en: IO Characters Actually Read
lt: IO realiai perskaityta simbolių

en: IO Characters Read Rate
lt: IO simbolių skaitymo sparta

en: The read rate for all of a process' IO, including disk cache and other nonphysical IO.
lt: Visų proceso IO, įskaitant disko podėlį ir kitą nefizinį IO, skaitymo sparta.

en: IO Characters Written Rate
lt: IO simbolių rašymo sparta

en: The write rate for all of a process' IO, including disk cache and other nonphysical IO.
lt: Visų proceso IO, įskaitant disko podėlį ir kitą nefizinį IO, rašymo sparta.

en: Disk Read Rate
lt: Skaitymo iš disko sparta

en: Read
lt: Skaitymas

en: The rate of data being read from disk.
lt: Duomenų skaitymo iš disko sparta.

en: Disk Write Rate
lt: Rašymo į diską sparta

en: Write
lt: Rašymas

en: The rate of data being written to the disk.
lt: Duomenų rašymo į diską sparta.

en: Threads
lt: Gijos

[ctx: @title]
en: Download Speed
lt: Atsiuntimo greitis

[ctx: @title]
en: Download
lt: Atsiuntimas

[ctx: @title]
en: Upload Speed
lt: Išsiuntimo greitis

[ctx: @title]
en: Upload
lt: Išsiuntimas

en: GPU Usage
lt: Grafikos procesoriaus naudojimas

en: GPU Memory
lt: Grafikos procesoriaus atmintis

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: Process Niceness]
en: Very low priority
lt: Labai žemas prioritetas

[ctx: Process Niceness]
en: Low priority
lt: Žemas prioritetas

[ctx: Process Niceness]
en: Very high priority
lt: Labai aukštas prioritetas

[ctx: Process Niceness]
en: High priority
lt: Aukštas prioritetas

[ctx: Priority Class]
en: None
lt: Nėra

[ctx: Priority Class]
en: Real Time
lt: Tikralaikis

[ctx: Priority Class]
en: Best Effort
lt: Geriausių pastangų

[ctx: Priority Class]
en: Idle
lt: Neveiklus

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
lt: Nežinomas

[ctx: process status]
en: running
lt: veikia

[ctx: process status]
en: sleeping
lt: miega

[ctx: process status]
en: disk sleep
lt: miega diske

[ctx: process status]
en: zombie
lt: zombis

[ctx: process status]
en: stopped
lt: sustabdytas

[ctx: process status]
en: paging
lt: puslapių kaita

[ctx: process status]
en: finished
lt: užbaigtas

[ctx: process status]
en: unknown
lt: nežinomas

[ctx: Scheduler]
en: FIFO
lt: Eilės tvarka

[ctx: Scheduler]
en: Round Robin
lt: Ciklinis

[ctx: Scheduler]
en: Interactive
lt: Interaktyvi

[ctx: Scheduler]
en: Batch
lt: Paketinis

[ctx: Scheduler]
en: Idle
lt: Neveikli

en: Success
lt: Pavyko

en: Insufficient permissions.
lt: Nepakanka leidimų.

en: No matching process was found.
lt: Nerasta jokių atitinkančių procesų.

en: Not supported on the current system.
lt: Šioje sistemoje nėra palaikoma.

en: The user cancelled.
lt: Naudotojas atsisakė.

en: An unspecified error occurred.
lt: Įvyko neapibrėžta klaida.

en: An unknown error occurred.
lt: Įvyko nežinoma klaida.
