processcore - en to kk translation catalogue (22 entries)

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
kk: Кәдімгі

[ctx: Process Niceness]
en: Very low priority
kk: Өте төмен артықшылық

[ctx: Process Niceness]
en: Low priority
kk: Төмен артықшылық

[ctx: Process Niceness]
en: Very high priority
kk: Өте жоғары артықшылық

[ctx: Process Niceness]
en: High priority
kk: Жоғары артықшылық

[ctx: Priority Class]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: Priority Class]
en: Real Time
kk: Толық уақыт

[ctx: Priority Class]
en: Best Effort
kk: Бар күшін салу

[ctx: Priority Class]
en: Idle
kk: Іссіз

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
kk: Беймәлім

[ctx: process status]
en: running
kk: орындалуда

[ctx: process status]
en: sleeping
kk: ұйқыда

[ctx: process status]
en: disk sleep
kk: дискіде ұйқыда

[ctx: process status]
en: zombie
kk: зомби

[ctx: process status]
en: stopped
kk: тоқтатылған

[ctx: process status]
en: paging
kk: свопинг

[ctx: process status]
en: finished
kk: аяқталған

[ctx: process status]
en: unknown
kk: беймәлім

[ctx: Scheduler]
en: Round Robin
kk: Тұйық кезек

[ctx: Scheduler]
en: Interactive
kk: Интерактівті

[ctx: Scheduler]
en: Batch
kk: Дестелік

[ctx: Scheduler]
en: Idle
kk: Іссіз
