processcore - en to hne translation catalogue (20 entries)

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
hne: सामान्य

[ctx: Process Niceness]
en: Very low priority
hne: अति नीचे वाले प्राथमिकता

[ctx: Process Niceness]
en: Low priority
hne: निम्न प्राथमिकता

[ctx: Process Niceness]
en: Very high priority
hne: बहुत जादा प्राथमिकता

[ctx: Process Niceness]
en: High priority
hne: जादा प्राथमिकता

[ctx: Priority Class]
en: None
hne: कुछ नइ

[ctx: Priority Class]
en: Real Time
hne: रीयल टाइम

[ctx: Priority Class]
en: Best Effort
hne: सबले बढ़िया प्रयास

[ctx: Priority Class]
en: Idle
hne: निस्क्रिय

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
hne: अग्यात

[ctx: process status]
en: running
hne: चलत हे

[ctx: process status]
en: sleeping
hne: सो रहा हे

[ctx: process status]
en: disk sleep
hne: डिस्क स्लीप

[ctx: process status]
en: zombie
hne: जाम्बी

[ctx: process status]
en: stopped
hne: रुका होही

[ctx: process status]
en: paging
hne: पेजिंग

[ctx: process status]
en: unknown
hne: अग्यात

[ctx: Scheduler]
en: FIFO
hne: फीफो

[ctx: Scheduler]
en: Round Robin
hne: राउन्ड राबिन

[ctx: Scheduler]
en: Batch
hne: बैच
