processcore - en to fy translation catalogue (6 entries)

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
fy: Gewoan

[ctx: Priority Class]
en: None
fy: Gjin

[ctx: Priority Class]
en: Real Time
fy: Realtime

[ctx: Priority Class]
en: Idle
fy: Net aktyf

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
fy: Unbekend

[ctx: process status]
en: unknown
fy: ûnbekend
