processcore - en to et translation catalogue (95 entries)

[ctx: @title]
en: Desktop ID
et: Töölaua ID

[ctx: @title]
en: Icon
et: Ikoon

[ctx: @title]
en: Name
et: Nimi

en: The unique Process ID that identifies this process.
et: Protsessi unikaalne ID, mis tuvastab selle protsessi.

en: Parent PID
et: Eellas-ID

en: Login
et: Sisselogimine

en: The user who owns this process.
et: Kasutaja, kellele see protsess kuulub.

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Can Login
et: Võib sisse logida

en: Tracer Pid
et: Jälgija PID

en: The controlling terminal on which this process is running.
et: Kontrolliv terminal, milles protsess töötab.

en: User Time
et: Kasutaja aeg

en: System Time
et: Süsteemi aeg

en: Total Time
et: Aeg kokku

en: Time
et: Aeg

en: The total user and system time that this process has been running for
et: Kasutaja ja süsteemi aeg kokku, mille vältel protsess on töötanud

en: Start Time
et: Algusaeg

en: User CPU Usage
et: Kasutaja CPU kasutus

en: User CPU
et: Kasutaja CPU

en: System CPU Usage
et: Süsteemi CPU kasutus

en: System CPU
et: Süsteemi CPU

en: Total CPU Usage
et: CPU kasutus kokku

en: The current total CPU usage of the process.
et: Protsessi praegune CPU kogukasutus.

en: Group User CPU Usage
et: Grupikasutaja CPU kasutus

en: The amount of userspace CPU used by this process and all its children.
et: Kasutajaruumi CPU kogus, mida see protsess ja selle järglased tarvitavad.

en: Group System CPU Usage
et: Grupi süsteemi CPU kasutus

en: The amount of system CPU used by this process and all its children.
et: Süsteemi CPU kogus, mida see protsess ja selle järglased tarvitavad.

en: Group Total CPU Usage
et: Grupi CPU kogukasutus

en: Group CPU
et: Grupi CPU

en: The total amount of CPU used by this process and all its children.
et: CPU tervikkogus, mida see protsess ja selle järglased tarvitavad.

en: Nice Level
et: Viisakuse tase

en: The priority with which this process is being run. For the normal scheduler, this ranges from 19 (very nice, least priority) to -19 (top priority).
et: Prioriteet, millega protsess töötab. Normaalse planeerija korral jääb see vahemikku 19 (väga viisakas, madalaim prioriteet) kuni -19 (kõrgeim prioriteet).

en: Scheduler
et: Planeerija

en: IO Priority Class
et: IO prioriteedi klass

en: IO Nice Level
et: IO viisakuse tase

en: VM Size
et: VM suurus

en: This is the amount of virtual memory space that the process is using, included shared libraries, graphics memory, files on disk, and so on. This number is almost meaningless.
et: See on virtuaalse mäluruumi kogus, mida protsess tarvitab, kaasa arvatud jagatud teegid, graafikamälu, failid kettal ja ni edasi. Üldiselt on see üpris mõttetu arv.

en: This is the amount of physical memory that this process is using and includes the amount of memory used by shared libraries.
et: See on füüsilise mälu kogus, mida protsess tarvitab, sealhulgas jagatud teekide kasutatava mälu kogus.

en: Private Memory Usage
et: Privaatne mälukasutus

en: Private
et: Privaatne

en: Shared Memory Usage
et: Jagatud mälukasutus

en: Shared
et: Jagatud

en: Memory Usage
et: Mälukasutus

en: Memory
et: Mälu

en: This is an approximation of the real amount of physical memory that this process is using. It is calculated by dividing the process' shared memory usage by the amount of processes sharing that memory, then adding the process' private memory.
et: See on füüsilise mälu ligilähedane tegelik kogus, mida protsess tarvitab. Selle leidmiseks jagatakse protsessi jagatud mälukasutus seda mälu kasutavate protsesside arvuga ja lisatakse protsessi privaatne mälukasutus.

en: Name
et: Nimi

en: The process name.
et: Protsessi nimi.

en: Command
et: Käsk

en: The command with which this process was launched.
et: Käsk, millega protsess käivitati.

en: Status
et: Olek

en: IO Characters Read
et: IO märkide loetud

en: IO Characters Written
et: IO märke kirjutatud

en: IO Read Syscalls
et: IO süsteemi väljakutseid loetud

en: IO Read Syscalls Rate
et: IO süsteemi väljakutsete lugemise kiirus

en: IO Write Syscalls
et: IO süsteemi väljakutseid kirjutatud

en: IO Write Syscalls Rate
et: IO süsteemi väljakutsete kirjutamise kiirus

en: IO Characters Actually Read
et: IO tegelikult loetud märke

en: IO Characters Read Rate
et: IO märkide lugemise kiirus

en: The read rate for all of a process' IO, including disk cache and other nonphysical IO.
et: Kogu protsessi IO, kaasa arvatud kettapuhvri ja muu mittefüüsilise IO lugemise kiirus.

en: IO Characters Written Rate
et: IO märkide kirjutamise kiirus

en: The write rate for all of a process' IO, including disk cache and other nonphysical IO.
et: Kogu protsessi IO, kaasa arvatud kettapuhvri ja muu mittefüüsilise IO kirjutamise kiirus.

en: Disk Read Rate
et: Ketta lugemise kiirus

en: Read
et: Lugemine

en: The rate of data being read from disk.
et: Andmete kettalt lugemise kiirus.

en: Disk Write Rate
et: Ketta kirjutamise kiirus

en: Write
et: Kirjutamine

en: The rate of data being written to the disk.
et: Andmete kettale kirjutamise kiirus.

en: Threads
et: Lõimed

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
et: Normaalne

[ctx: Process Niceness]
en: Very low priority
et: Väga madal prioriteet

[ctx: Process Niceness]
en: Low priority
et: Madal prioriteet

[ctx: Process Niceness]
en: Very high priority
et: Väga kõrge prioriteet

[ctx: Process Niceness]
en: High priority
et: Kõrge prioriteet

[ctx: Priority Class]
en: None
et: Puudub

[ctx: Priority Class]
en: Real Time
et: Reaalajas

[ctx: Priority Class]
en: Best Effort
et: Parim saavutus

[ctx: Priority Class]
en: Idle
et: Jõude

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: process status]
en: running
et: töötab

[ctx: process status]
en: sleeping
et: magab

[ctx: process status]
en: disk sleep
et: magab kettal

[ctx: process status]
en: stopped
et: peatatud

[ctx: process status]
en: paging
et: saalib

[ctx: process status]
en: finished
et: lõpetatud

[ctx: process status]
en: unknown
et: tundmatu

[ctx: Scheduler]
en: Interactive
et: Interaktiivne

[ctx: Scheduler]
en: Batch
et: Hulgi

[ctx: Scheduler]
en: Idle
et: Jõude

en: Success
et: Õnnestus

en: Insufficient permissions.
et: Ebapiisavad õigused.

en: No matching process was found.
et: Ühtegi sobivat protsessi ei leitud.

en: Not supported on the current system.
et: Praegune süsteem seda ei toeta.

en: The user cancelled.
et: Kasutaja katkestas.

en: An unspecified error occurred.
et: Tekkis määratlemata tõrge.

en: An unknown error occurred.
et: Tekkis tundmatu tõrge.
