processcore - en to el translation catalogue (19 entries)

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
el: Κανονική

[ctx: Process Niceness]
en: Very low priority
el: Πολύ χαμηλή προτεραιότητα

[ctx: Process Niceness]
en: Low priority
el: Χαμηλή προτεραιότητα

[ctx: Process Niceness]
en: Very high priority
el: Πολύ υψηλή προτεραιότητα

[ctx: Process Niceness]
en: High priority
el: Υψηλή προτεραιότητα

[ctx: Priority Class]
en: None
el: Καμία

[ctx: Priority Class]
en: Real Time
el: Πραγματικού χρόνου

[ctx: Priority Class]
en: Best Effort
el: Βέλτιστου έργου

[ctx: Priority Class]
en: Idle
el: Σε αδράνεια

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
el: Άγνωστη

[ctx: process status]
en: running
el: εκτελείται

[ctx: process status]
en: sleeping
el: άεργη

[ctx: process status]
en: disk sleep
el: άεργη στο δίσκο

[ctx: process status]
en: stopped
el: σταματημένη

[ctx: process status]
en: paging
el: σελιδοποίηση

[ctx: process status]
en: finished
el: ολοκληρώθηκε

[ctx: process status]
en: unknown
el: άγνωστη

[ctx: Scheduler]
en: Interactive
el: Διαδραστικό

[ctx: Scheduler]
en: Idle
el: Σε αδράνεια
