processcore - en to csb translation catalogue (16 entries)

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
csb: Normalny

[ctx: Process Niceness]
en: Very low priority
csb: Baro nisczi pioritet

[ctx: Process Niceness]
en: Low priority
csb: Nisczi pioritet

[ctx: Process Niceness]
en: Very high priority
csb: Baro wësoczi pioritet

[ctx: Process Niceness]
en: High priority
csb: Wësôk pioritet

[ctx: Priority Class]
en: None
csb: Felënk

[ctx: Priority Class]
en: Real Time
csb: Realnoczasowi

[ctx: Priority Class]
en: Best Effort
csb: Nôwikszô stara

[ctx: Priority Class]
en: Idle
csb: Paùza

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
csb: Nieznóné

[ctx: process status]
en: running
csb: zrëszoné

[ctx: process status]
en: sleeping
csb: ùspioné

[ctx: process status]
en: disk sleep
csb: disk spi

[ctx: process status]
en: stopped
csb: zatrzëmóné

[ctx: process status]
en: paging
csb: starnicowóné

[ctx: process status]
en: unknown
csb: nieznóné
