kcmkwindecoration - en to se translation catalogue (5 entries)

en: On all desktops
se: Buot čállinbevddiide

en: Minimize
se: Minimere

en: Maximize
se: Maksimere

en: Close
se: Gidde

en: Shade
se: Rulle bajás
