kwin - en to pt_BR translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
pt_BR: Autor: %1
    Licença: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
pt_BR: Mostrar/Ocultar o vídeo

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
pt_BR: Configurar...

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
pt_BR: Baixar novos...

en: Configure Filter
pt_BR: Configurar o filtro

en: Exclude unsupported effects
pt_BR: Excluir os efeitos sem suporte
