kcmkwindecoration - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: More actions for this window
lt: Daugiau veiksmų su šiuo langu

en: Application menu
lt: Programos meniu

en: On all desktops
lt: Visuose darbalaukiuose

en: Minimize
lt: Suskleisti

en: Maximize
lt: Išskleisti

en: Close
lt: Užverti

en: Context help
lt: Kontekstinė pagalba

en: Shade
lt: Slėpti lango turinį

en: Keep below other windows
lt: Laikyti žemiau kitų langų

en: Keep above other windows
lt: Laikyti aukščiau kitų langų

en: Spacer
lt: Tarpiklis

[ctx: %1 is the name of a border size]
en: Theme default (%1)
lt: Apipavidalinimo numatytasis (%1)

en: This tool allows you to set the window decoration theme for the currently active session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
lt: Šis įrankis jums leidžia šiuo metu aktyviam seansui nustatyti langų dekoracijų apipavidalinimą, apsaugodamas, kad nenustatytumėte atsitiktinai į tą, kuris neprieinamas ar į tą, kuris jau yra nustatytas.

en: The name of the window decoration theme you wish to set for KWin. Passing a full path will attempt to find a theme in that directory, and then apply that if one can be deduced.
lt: Langų dekoracijų apipavidalinimo, kurį norite nustatyti KWin, pavadinimas. Perdavus visą kelią, bus bandoma rasti apipavidalinimą nurodytame kataloge ir tuomet, jei pavyks nustatyti apipavidalinimą, bus bandoma jį taikyti.

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
lt: Rodyti visus sistemoje prieinamus apipavidalinimus (ir kuris yra dabartinis apipavidalinimas)

en: Resolved %1 to the KWin Aurorae theme "%2", and will attempt to set that as your current theme.
lt: Rastas %1 ir nustatytas į KWin Aurorae apipavidalinimą „%2“. Bus bandoma jį nustatyti kaip jūsų dabartinį apipavidalinimą.

en: You attempted to pass a file path, but this could not be resolved to a theme, and we will have to abort, due to having no theme to set
lt: Jūs bandėte perduoti failo kelią, bet nepavyko jame rasti ir nustatyti apipavidalinimo, tad teks nutraukti šią užduotį, nes nėra apipavidalinimo, kurį galima būtų nustatyti

en: The requested theme "%1" is already set as the window decoration theme.
lt: Užklaustas apipavidalinimas „%1“ jau yra nustatytas kaip langų dekoracijų apipavidalinimas.

en: Successfully applied the cursor theme %1 to your current Plasma session
lt: Jūsų dabartiniam Plasma seansui sėkmingai pritaikytas žymeklio apipavidalinimas %1

en: Failed to save your theme settings - the reason is unknown, but this is an unrecoverable error. You may find that simply trying again will work.
lt: Nepavyko įrašyti apipavidalinimo nuostatų. Priežastis nežinoma, bet tai yra neatkuriamoji klaida. Gali būti, kad pabandžius dar kartą, viskas suveiks.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
lt: Nepavyko rasti apipavidalinimo „%1“. Apipavidalinimas turėtų būti vienas iš šių variantų: %2

en: You have the following KWin window decoration themes on your system:
lt: Jūsų sistemoje yra šie KWin langų dekoracijų apipavidalinimai:

en: Titlebar
lt: Antraštės juosta

en: Drop button here to remove it
lt: Norėdami pašalinti mygtuką, tempkite jį čia

en: Drag buttons between here and the titlebar
lt: Tempkite mygtukus tarp šios vietos ir antraštės juostos

en: Titlebar Buttons
lt: Antraštės juostos mygtukai

[ctx: checkbox label]
en: Close windows by double clicking the menu button
lt: Užverti langus du kartus spustelėjus meniu mygtuką

[ctx: popup tip]
en: Click and hold on the menu button to show the menu.
lt: Spustelėkite ir palaikykite nuspaudę meniu mygtuką, norėdami rodyti meniu.

[ctx: checkbox label]
en: Show titlebar button tooltips
lt: Rodyti antraštės juostos mygtukų paaiškinimus

[ctx: Selector label]
en: Window border size:
lt: Lango rėmelio dydis:

[ctx: button text]
en: Configure Titlebar Buttons…
lt: Konfigūruoti antraštės juostos mygtukus…

[ctx: @action:button as in, "Get New Window Decorations"]
en: Get New…
lt: Gauti naują…

en: Edit %1 Theme…
lt: Taisyti %1 apipavidalinimą…

en: No window borders
lt: Jokių lango rėmelių

en: No side window borders
lt: Jokių šoninių lango rėmelių

en: Tiny window borders
lt: Mažyčiai lango rėmeliai

en: Normal window borders
lt: Normalūs lango rėmeliai

en: Large window borders
lt: Dideli lango rėmeliai

en: Very large window borders
lt: Labai dideli lango rėmeliai

en: Huge window borders
lt: Didžiuliai lango rėmeliai

en: Very huge window borders
lt: Milžiniški lango rėmeliai

en: Oversized window borders
lt: Per dideli lango rėmeliai
