kcmkwindecoration - en to he translation catalogue (42 entries)

en: More actions for this window
he: פעולות נוספות לחלון הזה

en: Application menu
he: תפריט יישום

en: On all desktops
he: בכל שולחנות העבודה

en: Minimize
he: מזעור

en: Maximize
he: הגדלה

en: Close
he: סגירה

en: Context help
he: עזרה לפי הקשר

en: Shade
he: האפלה

en: Keep below other windows
he: להנמיך מתחת לחלונות אחרים

en: Keep above other windows
he: להגביה מעל לחלונות אחרים

en: Spacer
he: ריווח

[ctx: %1 is the name of a border size]
en: Theme default (%1)
he: ברירת המחדל של ערכת העיצוב (%1)

en: This tool allows you to set the window decoration theme for the currently active session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
he: כלי זה מאפשר להגדיר את ערכת עיצוב עיטורי החלונות להפעלה שפעילה כרגע, מבלי להגדיר אותה בטעות לערכה שלא זמינה או שכבר מוגדרת.

en: The name of the window decoration theme you wish to set for KWin. Passing a full path will attempt to find a theme in that directory, and then apply that if one can be deduced.
he: שם ערכת עיצוב עיטורי החלונות להגדרה ל־KWin. העברת נתיב מלא תנסה לאתר ערכת נושא באותה התיקייה ואז להחיל אותה אם ניתן להסיק כזאת מסקנה.

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
he: להציג את כל ערכות העיצוב שזמינות במערכת (ומה הנוכחית)

en: Resolved %1 to the KWin Aurorae theme "%2", and will attempt to set that as your current theme.
he: %1 נפתר לכדי ערכת עיצוב מסוג Aurora KWin בשם „%2” ויתבצע ניסיון להגדיר אותה כערכת העיצוב הנוכחית שלך.

en: You attempted to pass a file path, but this could not be resolved to a theme, and we will have to abort, due to having no theme to set
he: ניסית להעביר נתיב לקובץ אך לא ניתן לפתור את זה לערכת עיצוב ויהיה עלינו להפסיק כיוון שלא הוגדרה אף ערכת עיצוב

en: The requested theme "%1" is already set as the window decoration theme.
he: ערכת העיצוב המבוקשת „%1” כבר מוגדרת כערכת עיצוב העיטורים של החלונות.

en: Successfully applied the cursor theme %1 to your current Plasma session
he: ערכת עיצוב הסמנים %1 הוחלה בהצלחה על הפעלת הפלזמה הנוכחית שלך

en: Failed to save your theme settings - the reason is unknown, but this is an unrecoverable error. You may find that simply trying again will work.
he: שמירת הגדרות ערכת העיצוב שלך נכשלה - הסיבה אינה ידועה אך זאת שגיאה שלא ניתן להשתקם ממנה. יכול להיות שניסיון חוזר פשוט יעבוד.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
he: לא ניתן למצוא את ערכת העיצוב „%1”. ערכת העיצוב אמורה להיות אחת מהאפשרויות הבאות: %2

en: You have the following KWin window decoration themes on your system:
he: במערכת שלך יש את ערכות עיצוב עיטורי החלונות הבאים:

en: Titlebar
he: שורת הכותרת

en: Drop button here to remove it
he: יש לשחרר כפתור כאן כדי להסיר אותו

en: Drag buttons between here and the titlebar
he: כפתורי גרירה בין כאן לבין שורת הכותרת

en: Titlebar Buttons
he: כפתורי שורת הכותרת

[ctx: checkbox label]
en: Close windows by double clicking the menu button
he: סגירת חלונות בלחיצה כפולה על כפתור התפריט

[ctx: popup tip]
en: Click and hold on the menu button to show the menu.
he: יש ללחוץ ולהחזיק את כפתור התפריט כדי להציג את התפריט.

[ctx: checkbox label]
en: Show titlebar button tooltips
he: הצגת חלוניות מידע על כפתורי שורת הכותרת

[ctx: Selector label]
en: Window border size:
he: גודל גבול החלון:

[ctx: button text]
en: Configure Titlebar Buttons…
he: הגדרת כפתורי שורת כותרת…

[ctx: @action:button as in, "Get New Window Decorations"]
en: Get New…
he: קבלת חדשים…

en: Edit %1 Theme…
he: עריכת ערכת העיצוב %1…

en: No window borders
he: ללא גבולות חלון

en: No side window borders
he: גבולות חלון ללא צדדים

en: Tiny window borders
he: גבולות חלונות מזעריים

en: Normal window borders
he: גבולות חלונות רגילים

en: Large window borders
he: גבולות חלון גדולים

en: Very large window borders
he: גבולות חלון גדולים מאוד

en: Huge window borders
he: גבולות חלון ענקיים

en: Very huge window borders
he: גבולות חלון ענקיים בהחלט

en: Oversized window borders
he: גבולות חלון מנופחים
