kscreen - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Presentation mode is enabled
pa: ਪੇਸ਼ਕਾਰੀ ਢੰਗ ਸਮਰੱਥ ਹੈ

en: Configure Display Settings…
pa: … ਡਿਸਪਲੇਅ ਸੈਟਿੰਗਾਂ ਦੀ ਸੰਰਚਨਾ

en: Enable Presentation Mode
pa: ਪੇਸ਼ਕਾਰੀ ਢੰਗ ਸਮਰੱਥ ਕਰੋ

en: User enabled presentation mode
pa: ਵਰਤੋਂਕਾਰ ਨੇ ਪੇਸ਼ਕਾਰੀ ਢੰਗ ਸਮਰੱਥ ਕੀਤਾ

en: This will prevent your screen and computer from turning off automatically.
pa: ਇਹ ਤੁਹਾਡੀ ਸਕਰੀਨ ਅਤੇ ਕੰਪਿਊਟਰ ਨੂੰ ਆਪਣੇ-ਆਪ ਬੰਦ ਹੋਣ ਤੋਂ ਰੋਕਦੀ ਹੈ।

[ctx: Some Application and n others enforce presentation mode]
en: %2 and %1 other application are enforcing presentation mode. | %2 and %1 other applications are enforcing presentation mode.
pa[0]: %2 ਅਤੇ %1 ਹੋਰ ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ ਪੇਸ਼ਕਾਰੀ ਢੰਗ ਨੂੰ ਲਾਗੂ ਕਰ ਰਹੀਆਂ ਹਨ।
pa[1]: %2 ਅਤੇ %1 ਹੋਰ ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨਾਂ ਪੇਸ਼ਕਾਰੀ ਢੰਗ ਨੂੰ ਲਾਗੂ ਕਰ ਰਹੀਆਂ ਹਨ।

[ctx: Some Application enforce presentation mode]
en: %1 is enforcing presentation mode.
pa: %1 ਪੇਸ਼ਕਾਰੀ ਢੰਗ ਨੂੰ ਲਾਗੂ ਕਰ ਰਹੀ ਹੈ।

[ctx: Some Application enforce presentation mode: Reason provided by the app]
en: %1 is enforcing presentation mode: %2
pa: %1 ਪੇਸ਼ਕਾਰੀ ਢੰਗ ਨੂੰ ਲਾਗੂ ਕਰ ਰਹੀ ਹੈ: %2

en: Screen Layout
pa: ਸਕਰੀਨ ਖ਼ਾਕਾ

en: You can only apply a different screen layout when there is more than one display device plugged in.
pa: ਜਦੋਂ ਇੱਕ ਤੋਂ ਵੱਧ ਡਿਸਪਲੇਅ ਡਿਵਾਈਸ ਲੱਗੇ ਹੋਣ ਤਾਂ ਤੁਸੀਂ ਵੱਖੋ-ਵੱਖ ਸਕਰੀਨ ਖ਼ਾਕੇ ਨੂੰ ਲਾਗੂ ਕਰ ਸਕਦੇ ਹੋ।
