kscreen - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Presentation mode is enabled
lv: Ir ieslēgts prezentācijas režīms

en: Configure Display Settings…
lv: Konfigurēt displeja iestatījumus...

en: Enable Presentation Mode
lv: Ieslēgt prezentācijas režīmu

en: User enabled presentation mode
lv: Lietotājs ir ieslēdzis prezentācijas režīmu

en: This will prevent your screen and computer from turning off automatically.
lv: Šis liegs ekrānam un datoram automātiski izslēgties.

[ctx: Some Application and n others enforce presentation mode]
en: %2 and %1 other application are enforcing presentation mode. | %2 and %1 other applications are enforcing presentation mode.
lv[0]: „%2“ un vēl %1 programma uzspiež prezentācijas režīmu.
lv[1]: „%2“ un vēl %1 programmas uzspiež prezentācijas režīmu.
lv[2]: „%2“ un vēl %1 programmu uzspiež prezentācijas režīmu.

[ctx: Some Application enforce presentation mode]
en: %1 is enforcing presentation mode.
lv: „%1“ uzspiež prezentācijas režīmu.

[ctx: Some Application enforce presentation mode: Reason provided by the app]
en: %1 is enforcing presentation mode: %2
lv: „%1“ uzspiež prezentācijas režīmu: %2

en: Screen Layout
lv: Ekrānu izkārtojums

en: You can only apply a different screen layout when there is more than one display device plugged in.
lv: Ekrānu izkārtojumu var pielietot tikai tad, ja ir vairāk par vienu ekrānu.
