kscreen - en to hsb translation catalogue (9 entries)

en: Presentation mode is enabled
hsb: Prezentaciski modus zaswěćeny

en: Enable Presentation Mode
hsb: Prezentaciski modus zaswěćić

en: User enabled presentation mode
hsb: Wužiwar je prezentaciski modus zaswěćił

en: This will prevent your screen and computer from turning off automatically.
hsb: To budźe tomu zadźěwać, zo wobrazowka abo kompjuter awtomatisce hasnjetej.

[ctx: Some Application and n others enforce presentation mode]
en: %2 and %1 other application are enforcing presentation mode. | %2 and %1 other applications are enforcing presentation mode.
hsb[0]: %2 a %1 dalša aplikacija sej pominatej prezentaciski modus.
hsb[1]: %2 a %1 dalšej aplikaciji sej pominaja prezentaciski modus.
hsb[2]: %2 a %1 dalše aplikacije sej pominaja prezentaciski modus.
hsb[3]: %2 a %1 dalšich aplikacijow sej pomina prezentaciski modus.

[ctx: Some Application enforce presentation mode]
en: %1 is enforcing presentation mode.
hsb: %1 sej pomina prezentaciski modus.

[ctx: Some Application enforce presentation mode: Reason provided by the app]
en: %1 is enforcing presentation mode: %2
hsb: %1 sej pomina prezentaciski modus: %2

en: Screen Layout
hsb: Layout wobrazowkow

en: You can only apply a different screen layout when there is more than one display device plugged in.
hsb: Móžeće hinaši layout wobrazowkow jenož nałožić, hdyž je wjace hač jedna wobrazowka přizamknjena.
