kscreen - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Presentation mode is enabled
et: Esitlusrežiim on sisse lülitatud

en: Enable Presentation Mode
et: Esitlusrežiimi lubamine

en: User enabled presentation mode
et: Kasutaja lülitas esitlusrežiimi sisse

en: This will prevent your screen and computer from turning off automatically.
et: See väldib ekraani ja arvuti automaatset väljalülitumist.

[ctx: Some Application and n others enforce presentation mode]
en: %2 and %1 other application are enforcing presentation mode. | %2 and %1 other applications are enforcing presentation mode.
et[0]: %2 ja veel %1 rakendus kehtestavad esitlusrežiimi.
et[1]: %2 ja veel %1 rakendust kehtestavad esitlusrežiimi.

[ctx: Some Application enforce presentation mode]
en: %1 is enforcing presentation mode.
et: %1 kehtestab esitlusrežiimi.

[ctx: Some Application enforce presentation mode: Reason provided by the app]
en: %1 is enforcing presentation mode: %2
et: %1 kehtestab esitlusrežiimi: %2

en: Screen Layout
et: Ekraanipaigutus

en: You can only apply a different screen layout when there is more than one display device plugged in.
et: Teistsugust ekraanipaigutust saab rakendada ainult siis, kui kuvaseadmeid on ühendatud rohkem kui üks.
