kscreen - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Presentation mode is enabled
el: Η λειτουργία παρουσιάσεων είναι ενεργή

en: Enable Presentation Mode
el: Ενεργοποίηση λειτουργίας παρουσιάσεων

en: User enabled presentation mode
el: Λειτουργία παρουσιάσεων ενεργοποιημένη από τον χρήστη

en: This will prevent your screen and computer from turning off automatically.
el: Θα εμποδίσει τον αυτόματο τερματισμό της οθόνης και του υπολογιστή.

[ctx: Some Application and n others enforce presentation mode]
en: %2 and %1 other application are enforcing presentation mode. | %2 and %1 other applications are enforcing presentation mode.
el[0]: %2 και %1 άλλη εφαρμογή επιβάλλει τη λειτουργία παρουσιάσεων.
el[1]: %2 και %1 άλλες εφαρμογές επιβάλλουν τη λειτουργία παρουσιάσεων.

[ctx: Some Application enforce presentation mode]
en: %1 is enforcing presentation mode.
el: Η %1 επιβάλλει τη λειτουργία παρουσιάσεων.

[ctx: Some Application enforce presentation mode: Reason provided by the app]
en: %1 is enforcing presentation mode: %2
el: Η %1 επιβάλλει τη λειτουργία παρουσιάσεων: %2

en: Screen Layout
el: Διάταξη οθόνης

en: You can only apply a different screen layout when there is more than one display device plugged in.
el: Μπορείτε μόνο να εφαρμόσετε μια διαφορετική διάταξη όταν υπάρχουν συνδεδεμένες περισσότερες από μία οθόνες.
