kscreen - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Presentation mode is enabled
bg: Режимът на презентация е активиран

en: Configure Display Settings…
bg: Настройки на екрана…

en: Enable Presentation Mode
bg: Активиране на режима на презентация

en: User enabled presentation mode
bg: Потребителски режим на презентация

en: This will prevent your screen and computer from turning off automatically.
bg: Това ще предотврати автоматичното изключване на екрана и компютъра.

[ctx: Some Application and n others enforce presentation mode]
en: %2 and %1 other application are enforcing presentation mode. | %2 and %1 other applications are enforcing presentation mode.
bg[0]: %2 и %1 друго приложение налагат режим на презентация.
bg[1]: %2 и %1 други приложения налагат режим на презентация.

[ctx: Some Application enforce presentation mode]
en: %1 is enforcing presentation mode.
bg: %1 налага режим на презентация.

[ctx: Some Application enforce presentation mode: Reason provided by the app]
en: %1 is enforcing presentation mode: %2
bg: %1 налага режим на презентация: %2

en: Screen Layout
bg: Оформление на екрана

en: You can only apply a different screen layout when there is more than one display device plugged in.
bg: Можете да приложите различно оформление на екрана само когато има повече от едно включено устройство.
