krecorder - en to sl translation catalogue (49 entries)

en: Default file format
sl: Privzeti format datoteke

en: Default audio codec
sl: Privzeti avdio kodirnik

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Play a recording, or record a new one
sl: Predvajaj posnetek ali posnemi novega

en: Record a new recording
sl: Shrani novi posnetek

en: Player
sl: Predvajalnik

en: Recorded on %1
sl: Posneto na %1

en: Pause
sl: Premor

en: Play
sl: Predvajaj

en: Stop
sl: Ustavi

en: Export to location
sl: Izvozi na mesto

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Delete
sl: Zbriši

en: Recordings
sl: Posnetki

en: Edit
sl: Uredi

en: Record
sl: Posnetek

en: No recordings
sl: Ni posnetkov

en: Select a location to save recording %1
sl: Izberi mesto za shranjevanje posnetka %1

en: Saved recording to %1
sl: Shranjen posnetek na %1

en: Delete %1
sl: Zbriši %1

en: Are you sure you want to delete the recording %1?<br/>It will be <b>permanently lost</b> forever!
sl: Ali ste prepričani, da želite zbrisati posnetek %1?<br/>Bo za <b>vedno izgubljen</b>!

[ctx: @action:button]
en: Delete
sl: Zbriši

[ctx: @action:button]
en: Cancel
sl: Prekliči

en: Rename %1
sl: Preimenuj %1

en: Name:
sl: Ime:

en: Location:
sl: Mesto:

en: Record Audio
sl: Posnemi zvok

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Save Recording
sl: Shrani posnetek

en: Save recording
sl: Shrani posnetek

en: Save
sl: Shrani

en: Discard
sl: Zavrzi

en: Name (optional)
sl: Ime (neobvezno)

en: Storage Folder:
sl: Mapa shranjevanja:

en: General
sl: Splošno

en: About
sl: O programu

en: Audio Input
sl: Vhod v avdio

en: Advanced
sl: Napredno

en: Audio Codec
sl: Avdio Codec

en: Container Format
sl: Oblika vsebnika

en: Audio Quality
sl: Kakovost zvoka

en: Lowest
sl: Najnižja

en: Low
sl: Nizka

en: Medium
sl: Srednja

en: High
sl: Visoka

en: Highest
sl: Najvišja

en: Higher audio quality also increases file size.
sl: Boljša kakovost zvoka tudi povečuje velikost datoteke.

en: Some combinations of codecs and container formats may not be compatible.
sl: Nekatere kombinacije kodekov in oblik vsebnikov so lahko nezdružljive.

en: © 2020-2024 KDE Community
sl: © 2020-2024 Skupnost KDE
