krecorder - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Settings
pa: ਸੈਟਿੰਗਾਂ

en: Recorder
pa: ਰਿਕਾਰਡਰ

en: Pause
pa: ਵਿਰਾਮ

en: Play
pa: ਚਲਾਓ

en: Stop
pa: ਰੋਕੋ

en: Recordings
pa: ਰਿਕਾਰਡਿੰਗਾਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧੋ

en: Record
pa: ਰਿਕਾਰਡ ਕਰੋ

[ctx: @action:button]
en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

[ctx: @action:button]
en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Record Audio
pa: ਆਡੀਓ ਰਿਕਾਰਡ ਕਰੋ

en: Save recording
pa: ਰਿਕਾਰਡਿੰਗ ਸੰਭਾਲੋ

en: Name (optional)
pa: ਨਾਂ (ਚੋਣਵਾਂ)
