krecorder - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Recorder
nn: Opptakar

en: Play
nn: Spel

en: Stop
nn: Stopp

en: Delete
nn: Slett

en: Recordings
nn: Opptak

en: Edit
nn: Rediger

en: Record
nn: Ta opp

en: No recordings
nn: Ingen opptak

[ctx: @action:button]
en: Delete
nn: Slett

[ctx: @action:button]
en: Cancel
nn: Avbryt

en: Name:
nn: Namn:

en: Location:
nn: Plassering:

en: Record Audio
nn: Ta opp lyd

en: Save recording
nn: Lagra opptak

en: Name (optional)
nn: Namn (valfritt)

en: Audio Codec
nn: Lyd-kodek
