krecorder - en to ca@valencia translation catalogue (49 entries)

en: Default file format
ca@valencia: Format predeterminat de fitxer

en: Default audio codec
ca@valencia: Còdec predeterminat d'àudio

en: Settings
ca@valencia: Configuració

en: Play a recording, or record a new one
ca@valencia: Reproduïx una gravació, o en grava una de nova

en: Record a new recording
ca@valencia: Grava una gravació nova

en: Recorder
ca@valencia: Gravador

en: Player
ca@valencia: Reproductor

en: Recorded on %1
ca@valencia: Enregistrat el %1

en: Pause
ca@valencia: Pausa

en: Play
ca@valencia: Reproduïx

en: Stop
ca@valencia: Para

en: Export to location
ca@valencia: Exporta cap a una ubicació

en: Rename
ca@valencia: Canvia el nom

en: Delete
ca@valencia: Suprimix

en: Recordings
ca@valencia: Gravacions

en: Edit
ca@valencia: Edita

en: Record
ca@valencia: Grava

en: No recordings
ca@valencia: Sense gravacions

en: Select a location to save recording %1
ca@valencia: Seleccioneu una ubicació a on s'ha de guardar la gravació %1

en: Saved recording to %1
ca@valencia: Gravació guardada a %1

en: Delete %1
ca@valencia: Suprimix %1

en: Are you sure you want to delete the recording %1?<br/>It will be <b>permanently lost</b> forever!
ca@valencia: Segur que voleu suprimir la gravació %1? <br/>Es <b>perdrà</b> per sempre!

[ctx: @action:button]
en: Delete
ca@valencia: Suprimix

[ctx: @action:button]
en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

en: Rename %1
ca@valencia: Canvia el nom de %1

en: Name:
ca@valencia: Nom:

en: Location:
ca@valencia: Ubicació:

en: Record Audio
ca@valencia: Grava l'àudio

en: Continue
ca@valencia: Continua

en: Save Recording
ca@valencia: Guarda la gravació

en: Save recording
ca@valencia: Guarda la gravació

en: Save
ca@valencia: Guarda

en: Discard
ca@valencia: Descarta

en: Name (optional)
ca@valencia: Nom (opcional)

en: Storage Folder:
ca@valencia: Carpeta d'emmagatzematge:

en: About
ca@valencia: Quant a

en: Audio Input
ca@valencia: Entrada de l'àudio

en: Advanced
ca@valencia: Avançat

en: Audio Codec
ca@valencia: Còdec d'àudio

en: Container Format
ca@valencia: Format del contenidor

en: Audio Quality
ca@valencia: Qualitat de l'àudio

en: Lowest
ca@valencia: Més baixa

en: Low
ca@valencia: Baixa

en: Medium
ca@valencia: Mitjana

en: High
ca@valencia: Alta

en: Highest
ca@valencia: Més alta

en: Higher audio quality also increases file size.
ca@valencia: Una qualitat de l'àudio més alta també incrementa la mida del fitxer.

en: Some combinations of codecs and container formats may not be compatible.
ca@valencia: Algunes combinacions de còdecs i de formats de contenidor podrien no ser compatibles.

en: © 2020-2024 KDE Community
ca@valencia: © 2020-2024 La comunitat KDE
