kirigami-addons - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Previous image
ast: Imaxe anterior

en: Next image
ast: Imaxe siguiente

en: Be Free!
ast: ¡Sé llibre!

en: License | Licenses
ast[0]: Llicencia
ast[1]: Llicencies

en: Libraries in use
ast: Biblioteques n'usu

en: Credits
ast: Creitos

[ctx: Displayed in place of the date if the selected day is today]
en: Today
ast: Güei

[ctx: @title:window]
en: Settings
ast: Configuración

[ctx: @title:window]
en: Settings — %1
ast: Configuración — %1
