kdecoration - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
sl: Več dejavnosti za to okno

en: Application menu
sl: Meni aplikacije

en: On one desktop
sl: Na enem namizju

en: On all desktops
sl: Na vseh namizjih

en: Minimize
sl: Strni

en: Restore
sl: Obnovi

en: Maximize
sl: Razpni

en: Close
sl: Zapri

en: Context help
sl: Kontekstna pomoč

en: Unshade
sl: Odpravi senčenje

en: Shade
sl: Osenči

en: Don't keep below other windows
sl: Ne zadržuj pod drugimi okni

en: Keep below other windows
sl: Zadržuj pod drugimi okni

en: Don't keep above other windows
sl: Ne zadržuj nad drugimi okni

en: Keep above other windows
sl: Zadržuj nad drugimi okni
