kdecoration - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
sk: Viac akcií pre toto okno

en: Application menu
sk: Aplikačná ponuka

en: On one desktop
sk: Na jednej ploche

en: On all desktops
sk: Na všetkých plochách

en: Minimize
sk: Minimalizovať

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Maximize
sk: Maximalizovať

en: Close
sk: Zavrieť

en: Context help
sk: Kontextový pomocník

en: Unshade
sk: Odtieňovať

en: Shade
sk: Tieňovať

en: Don't keep below other windows
sk: Nedržať pod ostatnými oknami

en: Keep below other windows
sk: Držať pod ostatnými oknami

en: Don't keep above other windows
sk: Nedržať nad ostatnými oknami

en: Keep above other windows
sk: Držať nad ostatnými oknami
