kdecoration - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
pt: Mais acções para esta janela

en: Application menu
pt: Menu da aplicação

en: On one desktop
pt: Num ecrã

en: On all desktops
pt: Em todos os ecrãs

en: Minimize
pt: Minimizar

en: Restore
pt: Repor

en: Maximize
pt: Maximizar

en: Close
pt: Fechar

en: Context help
pt: Ajuda de contexto

en: Unshade
pt: Desenrolar

en: Shade
pt: Enrolar

en: Don't keep below other windows
pt: Não manter abaixo das outras janelas

en: Keep below other windows
pt: Manter abaixo das outras janelas

en: Don't keep above other windows
pt: Não manter acima das outras janelas

en: Keep above other windows
pt: Manter acima das outras janelas
