kdecoration - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
lv: Vairāk darbību šim logam

en: Application menu
lv: Programmas izvēlne

en: On one desktop
lv: Uz vienas darbvirsmas

en: On all desktops
lv: Uz visām darbvirsmām

en: Minimize
lv: Minimizēt

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Context help
lv: Konteksta palīdzība

en: Unshade
lv: Atritināt

en: Shade
lv: Saritināt

en: Don't keep below other windows
lv: Neturēt zem citiem logiem

en: Keep below other windows
lv: Turēt zem citiem logiem

en: Don't keep above other windows
lv: Neturēt virs citiem logiem

en: Keep above other windows
lv: Turēt virs citiem logiem
