kdecoration - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
hi: इस विंडो के लिए और क्रियाएँ

en: Application menu
hi: अनुप्रयोग मेन्यू

en: On one desktop
hi: एक डेस्कटॉप पर

en: On all desktops
hi: सभी डेस्कटॉप पर

en: Minimize
hi: न्यूनतम

en: Restore
hi: पुरानी स्तिथी में लाऐं

en: Maximize
hi: अधिकतम

en: Close
hi: बंद करें

en: Context help
hi: प्रासंगिक सहायता

en: Unshade
hi: छाया हटाएँ

en: Shade
hi: छाया

en: Don't keep below other windows
hi: अन्य विंडो के नीचे न रखें

en: Keep below other windows
hi: अन्य विंडो के नीचे रखें

en: Don't keep above other windows
hi: अन्य विंडो के ऊपर न रखें

en: Keep above other windows
hi: अन्य विंडो के ऊपर रखें
