kdecoration - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
eu: Leiho honetarako ekintza gehiago

en: Application menu
eu: Aplikazio-menua

en: On one desktop
eu: Mahaigain bakarrean

en: On all desktops
eu: Mahaigain guztietan

en: Minimize
eu: Minimizatu

en: Restore
eu: Lehengoratu

en: Maximize
eu: Maximizatu

en: Close
eu: Itxi

en: Context help
eu: Testuinguru-laguntza

en: Unshade
eu: Zabaldu

en: Shade
eu: Bildu

en: Don't keep below other windows
eu: Ez eutsi beste leihoen azpian

en: Keep below other windows
eu: Eutsi beste leihoen azpian

en: Don't keep above other windows
eu: Ez eutsi beste leihoen gainean

en: Keep above other windows
eu: Eutsi beste leiho batzuen gainean
