kdecoration - en to az translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
az: Bu pəncərə üçün daha çox əməllər

en: Application menu
az: Tətbiq menyusu

en: On one desktop
az: İş masasında

en: On all desktops
az: Bütün İş Masalarında

en: Minimize
az: Kiçiltmək

en: Restore
az: Bərpa etmək

en: Maximize
az: Tam açmaq

en: Close
az: Bağlamaq

en: Context help
az: Uyğun kömək

en: Unshade
az: Kölgəsiz

en: Shade
az: Kölgə

en: Don't keep below other windows
az: Digər pəncərələrin altında tutmamaq

en: Keep below other windows
az: Digər pəncərələrin altında tutmaq

en: Don't keep above other windows
az: Digər pəncərələrin üzərində tutmamaq

en: Keep above other windows
az: Digər pəncərələrin üzərində tutmaq
