bluedevil - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Audio device
ast: Preséu d'audiu

en: Input device
ast: Preséu d'entrada

en: Audio
ast: Audiu

en: Other device
ast: Otru preséu

[ctx: Notification when the connection failed due to NotReady]
en: The device is not ready
ast: El preséu nun ta preparáu
