xdg-desktop-portal-kde - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Request device access
az: Cihaza giriş tələb etmək

[ctx: count of files to open]
en: %1 files
az: %1 fayl

[ctx: @title]
en: Add Web Application…
az: Veb-tətbiq əlavə edin...

[ctx: @title]
en: Add Application…
az: Tətbiq əlavə edin...

en: Open
az: Açmaq

en: Select Folder
az: Qovluq Seçmək

en: Open File
az: Faylı Açmaq

en: Save File
az: Faylı Saxlayın

en: Full Workspace
az: Tam iş sahəsi

en: New Virtual Output
az: Yeni virtual çıxarış

en: Share
az: Paylaşmaq

[ctx: Do not disturb mode is enabled because...]
en: Screen sharing in progress
az: Ekran paylaşımı icra olunur

en: Screen Sharing
az: Ekran paylaşılır

en: Choose what to share with the requesting application:
az: Tələb olunan tətbiq ilə nəyi paylaşacağınızı seçin:

en: Choose what to share with %1:
az: %1 ilə nəyi paylaşacağınızı seçin:

en: Share this screen with the requesting application?
az: Bu ekran tələb olunan tətbiq ilə paylaşılsın?

en: Share this screen with %1?
az: Bu ekran %1 ilə paylaşılsın?

en: Choose screens to share with the requesting application:
az: Təlbə olunan tətbiq ilə paylaşılacaq ekranı seçin:

en: Choose screens to share with %1:
az: %1 ilə paylaşılacaq ekranları seçin:

en: Choose which screen to share with the requesting application:
az: Tələb edilən tətbiqlə paylaşmaq üçün ekranı seçin:

en: Choose which screen to share with %1:
az: %1 ilə paylaşmaq üçün ekranı seçin:

en: Share this window with the requesting application?
az: Bu pəncərə tələb olunan tətbiq ilə paylaşılsın?

en: Share this window with %1?
az: Bu pəncərə %1 ilə paylaşılsın?

en: Choose windows to share with the requesting application:
az: Tələb olunan tətbiq ilə paylaşacağınız pəncərələri seçin:

en: Choose windows to share with %1:
az: %1 ilə nəyi paylaşacağınız pəncərələri seçin:

en: Choose which window to share with the requesting application:
az: Tələb olunan tətbiq ilə paylaşacağınız pəncərəni seçin:

en: Choose which window to share with %1:
az: %1 ilə paylaşacağınız pəncərəni seçin:

en: Windows
az: Pəncərələr

en: Full Screen
az: Tam ekran

en: Current Screen
az: Cari Ekran

en: Active Window
az: Aktiv Pəncərə

en: Area:
az: Sahə:

en: Delay:
az: Müddət:

en: Include window borders
az: Pəncərə çərçivəsi daxil

en: Share Information
az: Məlumatları paylaşmaq

en: Share your personal information with the requesting application?
az: Tələb olunan tətbiq ilə şəxsi məlumatlarınız paylaşılsın?

en: Failed to start screencasting
az: Ekranın paylaşımı baş tutmadı

en: Remote desktop
az: Şəbəkədəki İş masası
