plasma-desktop - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
lv: Noņemt

en: Configure…
lv: Konfigurēt…

en: Show Alternatives…
lv: Rādīt alternatīvas…

en: Spacer width
lv: Atdalītāja platums

[ctx: @option:check Whether to allow a spacer widget to fill available space]
en: Flexible size
lv: Elastīgs izmērs

en: Open Panel configuration ui
lv: Atvērt paneļa konfigurēšanas saskarni

en: Add Widgets…
lv: Pievienot logdaļas…
