libksysguard - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: Load Preset
lt: Įkelti išankstinę parinktį

en: Delete this preset
lt: Ištrinti šią išankstinę parinktį

en: Presets:
lt: Išankstinės parinktys:

en: Load Preset...
lt: Įkelti išankstinę parinktį...

en: Get new presets...
lt: Gauti naujas išankstines parinktis...

en: Save Settings As Preset
lt: Įrašyti nuostatas kaip išankstinę parinktį

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Show Title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Display Style:
lt: Rodinio stilius:

en: Get New Display Styles...
lt: Gauti naujus rodinio stilius...

en: Minimum Time Between Updates:
lt: Mažiausias laikas tarp atnaujinimų:

en: No Limit
lt: Neribotas

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
lt: 1 sek.

en: %1 seconds
lt: %1 sek.

en: Total Sensor | Total Sensors
lt[0]: Bendras jutiklis
lt[1]: Bendri jutikliai
lt[2]: Bendri jutikliai
lt[3]: Bendri jutikliai

en: Sensors
lt: Jutikliai

en: Text-Only Sensors
lt: Tik tekstiniai jutikliai

[ctx: @title:group General options]
en: General:
lt: Bendra:

[ctx: @option:check]
en: Show legend
lt: Rodyti legendą

[ctx: @option:check]
en: Stacked bars
lt: Sudurtinės juostos

[ctx: @label for radiobutton group, Orientation of bar chart]
en: Bar orientation:
lt: Juostos orientacija:

[ctx: @option:radio Vertical option for the bar chart]
en: Vertical
lt: Vertikali

[ctx: @option:radio Horizontal option for the bar chart]
en: Horizontal
lt: Horizontali

[ctx: @label Options about axis and label of bar chart]
en: Axis:
lt: Ašis:

[ctx: @option:check]
en: Show Y axis labels
lt: Rodyti Y ašies etiketes

[ctx: @option:check]
en: Show grid lines
lt: Rodyti tinklelio linijas

[ctx: @option:check]
en: Automatic data range
lt: Automatinis duomenų rėžis

[ctx: @label:spinbox data range]
en: From:
lt: Nuo:

[ctx: @label:spinbox data range]
en: To:
lt: Iki:

[ctx: @option:check]
en: Use sensor color:
lt: Naudoti jutiklio spalvą:

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of columns:
lt: Stulpelių skaičius:

[ctx: @label automatic number of columns]
en: Automatic
lt: Automatiškai

[ctx: @label:listbox items are sensor face names]
en: Display style:
lt: Atvaizdavimo stilius:

[ctx: @title:group]
en: Appearance
lt: Išvaizda

[ctx: @option:check]
en: Stacked charts
lt: Sudurtinės diagramos

[ctx: @option:check]
en: Smooth lines
lt: Glotnios linijos

[ctx: @label:spinbox]
en: Opacity of area below line:
lt: Žemiau linijos esančios srities nepermatomumas:

[ctx: title:group]
en: Data Ranges
lt: Duomenų rėžiai

[ctx: @option:check]
en: Automatic Y data range
lt: Automatinis Y duomenų rėžis

[ctx: @label:spinbox]
en: From (Y):
lt: Nuo (Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: To (Y):
lt: Iki (Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: Show last:
lt: Rodyti paskutinį:

[ctx: @item:valuesuffix %1 is seconds of history]
en: %1 second | %1 seconds
lt[0]: %1 sekundę
lt[1]: %1 sekundes
lt[2]: %1 sekundžių
lt[3]: %1 sekundę

[ctx: @label:spinbox]
en: Starting angle:
lt: Pradinis kampas:

[ctx: @label:spinbox]
en: Total pie angle:
lt: Bendras skritulio kampas:

[ctx: @option:check]
en: Rounded lines
lt: Apvalios linijos

[ctx: @option:check]
en: Group sensors based on the value of the total sensors.
lt: Grupuoti jutiklius pagal visų jutiklių reikšmę.

[ctx: @label]
en: Click to select a sensor…
lt: Spustelėkite, norėdami pasirinkti jutiklį…

en: Search...
lt: Ieškoti...

[ctx: @action:button]
en: Back
lt: Atgal

en: System Monitor Sensor
lt: Sistemos prižiūryklės jutiklis
