processcore - en to be translation catalogue (15 entries)

[ctx: Process Niceness]
en: Normal
be: Звычайны

[ctx: Process Niceness]
en: Very low priority
be: Звышнізкі прыярытэт

[ctx: Process Niceness]
en: Low priority
be: Нізкі прыярытэт

[ctx: Process Niceness]
en: Very high priority
be: Звышвысокі  прыярытэт

[ctx: Process Niceness]
en: High priority
be: Высокі прыярытэт

[ctx: Priority Class]
en: None
be: Няма

[ctx: Priority Class]
en: Idle
be: Бяздзейнасць

[ctx: Priority Class]
en: Unknown
be: Невядомы

[ctx: process status]
en: running
be: выконваецца

[ctx: process status]
en: sleeping
be: спіць

[ctx: process status]
en: disk sleep
be: сон дыску

[ctx: process status]
en: zombie
be: зомбі

[ctx: process status]
en: stopped
be: спынена

[ctx: process status]
en: paging
be: старонкавы абмен

[ctx: process status]
en: unknown
be: невядомы
