kwin - en to tok translation catalogue (10 entries)

en: Copy of %1
tok: %1 tu

en: Application settings for %1
tok: ijo wile tawa ilo %1

en: Window settings for %1
tok: ijo wile tawa lupa %1

en: Unimportant
tok: suli ala

en: Force
tok: o kepeken wawa

en: Settings for %1
tok: ijo wile tawa %1

en: Description
tok: sitelen

en: Window matching
tok: lupa wile

en: Size & Position
tok: suli & poka

en: Size
tok: suli
