kweather - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Cloudy
fi: Pilvistä

en: Partly Sunny
fi: Osin aurinkoista

en: Light Clouds
fi: Ohutta pilveä

en: Fog
fi: Sumua

en: Heavy Rain
fi: Rankkasadetta

en: Thunderstorm with Heavy Rain
fi: Ukkosta ja rankkaa sadetta

en: Heavy Rain Shower
fi: Rankkaa sadetta

en: Thunderstorm with Heavy Rain Shower
fi: Ukkosta ja rankkoja sadekuuroja

en: Heavy Sleet
fi: Paksua räntää

en: Thunderstorm with Heavy Sleet
fi: Ukkosta ja sakeaa räntää

en: Heavy Sleet Shower
fi: Sakeita räntäkuuroja

en: Thunderstorm with Heavy Sleet Shower
fi: Ukkosta ja sakeita räntäkuuroja

en: Heavy Snow
fi: Sakeaa lumisadetta

en: Heavy Snow Shower
fi: Sakeita lumikuuroja

en: Thunderstorm with Heavy Snow Shower
fi: Ukkosta ja sakeaa lumipyryä

en: Light Rain
fi: Kevyttä sadetta

en: Thunderstorm with Light Rain
fi: Ukkosta ja kevyttä sadetta

en: Light Rain Shower
fi: Kevyitä sadekuuroja

en: Thunderstorm with Light Rain Shower
fi: Ukkosta ja kevyitä sadekuuroja

en: Light Sleet
fi: Ohutta räntää

en: Thunderstorm with Light Sleet
fi: Ukkosta ja heikkoa räntää

en: Light Sleet Shower
fi: Heikkoja räntäkuuroja

en: Light Snow
fi: Lumikuuroja

en: Thunderstorm with Light Snow
fi: Ukkosta ja heikkoa lumisadetta

en: Light Snow Shower
fi: Heikkoja lumikuuroja

en: Thunderstorm with Light Sleet Shower
fi: Ukkosta ja heikkoja räntäkuuroja

en: Thunderstorm with Light Snow Shower
fi: Ukkosta ja heikkoja lumikuuroja

en: Partly Cloudy
fi: Puolipilvistä

en: Rain
fi: Sadetta

en: Thunderstorm with Rain
fi: Ukkosta ja sadetta

en: Rain Shower
fi: Vesisadetta

en: Thunderstorm with Rain Shower
fi: Ukkosta ja vesisadetta

en: Sleet
fi: Räntää

en: Thunderstorm with Sleet
fi: Ukkosta ja räntää

en: Sleet Shower
fi: Räntäkuuroja

en: Thunderstorm with Sleet Shower
fi: Ukkosta ja räntäkuuroja

en: Snow
fi: Lunta

en: Thunderstorm with Snow
fi: Ukkosta ja lumisadetta

en: Snow Shower
fi: Lumikuuroja

en: Thunderstorm with Snow Shower
fi: Ukkosta ja lumikuuroja

en: Unknown
fi: Tuntematon
