kio_thumbnail - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
lt: Nenurodytas MIME tipas.

en: No or invalid size specified.
lt: Dydis nenurodytas arba nurodytas neteisingai.

en: Cannot create thumbnail for directory
lt: Nepavyksta sukurti miniatiūros aplankui

en: No plugin specified.
lt: Nenurodytas įskiepis.

en: Cannot load ThumbCreator %1
lt: Nepavyksta įkelti ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
lt: Nepavyksta sukurti miniatiūros %1

en: Failed to create a thumbnail.
lt: Nepavyko sukurti miniatiūros.

en: Could not write image.
lt: Nepavyko įrašyti atvaizdo.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
lt: Nepavyko prisijungti prie dalinamo atminties segmento %1

en: Image is too big for the shared memory segment
lt: Atvaizdas per didelis dalinamam atminties segmentui
