plasma-workspace - en to lt translation catalogue (42 entries)

[ctx: Backlight on or off]
en: Off
lt: Išjungtas

[ctx: Brightness level]
en: Low
lt: Mažas

[ctx: Brightness level]
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: Brightness level]
en: High
lt: Didelis

[ctx: Backlight on or off]
en: On
lt: Įjungtas

[ctx: Display brightness]
en: Brightness
lt: Ryškumas

[ctx: Placeholder is display name]
en: Display Brightness - %1
lt: Ekrano ryškumas – %1

en: Follow accent color
lt: Laikytis paryškinimo spalvos

en: Brightness and Color
lt: Ryškumas ir spalva

en: Screen brightness at %1%
lt: Ekrano ryškumas ties %1%

[ctx: Brightness of named display at percentage]
en: Brightness of %1 at %2%
lt: %1: ryškumas ties %2%

en: Keyboard brightness at %1%
lt: Klaviatūros ryškumas ties %1%

[ctx: Status]
en: Night Light suspended; middle-click to resume
lt: Naktinė šviesa pristabdyta; sputelėkite viduriniuoju pelės mygtuku norėdami pratęsti

[ctx: Status]
en: Night Light suspended
lt: Naktinė šviesa pristabdyta

[ctx: Status]
en: Night Light at day color temperature
lt: Naktinė šviesa naudoja dieninės spalvos temperatūrą

[ctx: Status]
en: Night Light at night color temperature
lt: Naktinė šviesa naudoja naktinės spalvos temperatūrą

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light in morning transition (complete by %1)
lt: Naktinė šviesa yra rytinio perėjimo būsenoje (bus užbaigtas %1)

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light in evening transition (complete by %1)
lt: Naktinė šviesa yra vakarinio perėjimo būsenoje (bus užbaigtas %1)

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light evening transition scheduled for %1
lt: Naktinės šviesos vakarinis perėjimas suplanuotas %1

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light morning transition scheduled for %1
lt: Naktinės šviesos rytinis perėjimas suplanuotas %1

en: Scroll to adjust screen brightness
lt: Slinkite norėdami reguliuoti ryškumą

en: Middle-click to suspend Night Light
lt: Spustelėkite viduriniuoju pelės mygtuku norėdami pristabdyti naktinę šviesą

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Night Light…
lt: Konfigūruoti naktinę šviesą…

[ctx: Night light status]
en: Suspended
lt: Pristabdyta

[ctx: Night light status]
en: Unavailable
lt: Neprieinama

[ctx: Night light status]
en: Not enabled
lt: Neįjungta

[ctx: Night light status]
en: Not running
lt: Neveikia

[ctx: Night light status]
en: On
lt: Įjungta

[ctx: Night light phase]
en: Morning Transition
lt: Rytinis perėjimas

[ctx: Night light phase]
en: Day
lt: Diena

[ctx: Night light phase]
en: Evening Transition
lt: Vakarinis perėjimas

[ctx: Night light phase]
en: Night
lt: Naktis

[ctx: @action:button Night Light]
en: Suspend
lt: Pristabdyti

en: Configure…
lt: Konfigūruoti…

en: Enable and Configure…
lt: Įjungti ir konfigūruoti…

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day complete by:
lt: Perėjimas į dieną užbaigtas:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night scheduled for:
lt: Perėjimas į naktį suplanuotas:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night complete by:
lt: Perėjimas į naktį užbaigtas:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day scheduled for:
lt: Perėjimas į dieną suplanuotas:

en: Keyboard Backlight
lt: Klaviatūros foninis apšvietimas

en: Keyboard Color
lt: Klaviatūros spalva

en: Night Light
lt: Naktinė šviesa
