plasma-workspace - en to az translation catalogue (38 entries)

[ctx: Backlight on or off]
en: Off
az: Söndürmək

[ctx: Brightness level]
en: Low
az: Aşağı

[ctx: Brightness level]
en: Medium
az: Orta

[ctx: Brightness level]
en: High
az: Yüksək

[ctx: Backlight on or off]
en: On
az: Açıq

en: Follow accent color
az: Rəngi izləmək

en: Brightness and Color
az: Parlaqlıq və rəng

en: Screen brightness at %1%
az: Ekranın parlaqlığı: %1%

en: Keyboard brightness at %1%
az: Klaviatura parlaqlığı: %1%

[ctx: Status]
en: Night Light suspended; middle-click to resume
az: Gecə işıqlanması dayandırılıb, açmaq üçün orta düyməyə vurun

[ctx: Status]
en: Night Light suspended
az: Gecə işıqlanması dayandırılıb

[ctx: Status]
en: Night Light at day color temperature
az: Gecə işıqlanması gündüz rəng temperaturunda

[ctx: Status]
en: Night Light at night color temperature
az: Gecə işıqlanması gecə rəng temperaturunda

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light in morning transition (complete by %1)
az: Gecə işıqlanması səhərə yaxın (tamamlanma vaxtı: %1)

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light in evening transition (complete by %1)
az: Gecə işıqlanması axşama yaxın (tamamlanma vaxtı: %1)

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light evening transition scheduled for %1
az: Gecə işıqlanmasının axşama yaxın dəyişməsi %1 üçün planlaşdırıldı

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light morning transition scheduled for %1
az: Gecə işıqlanmasının səhərə yaxın dəyişməsi %1 üçün planlaşdırıldı

en: Scroll to adjust screen brightness
az: Ekranın parlaqlığını dəyişmək üçün sürüşdürün

en: Middle-click to suspend Night Light
az: gecə işıqlanmasını orta düymə ilə dayandırmaq

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Night Light…
az: Gecə işıqlanmasını tənzimləmək

[ctx: Night light status]
en: Suspended
az: Dayandırılıb

[ctx: Night light status]
en: Unavailable
az: Əlçatmazdır

[ctx: Night light status]
en: Not enabled
az: Aktiv edilməyib

[ctx: Night light status]
en: Not running
az: Başladılmayıb

[ctx: Night light status]
en: On
az: Açıq

[ctx: Night light phase]
en: Morning Transition
az: Səhərə yaxın

[ctx: Night light phase]
en: Day
az: Gündüz

[ctx: Night light phase]
en: Evening Transition
az: Axşama yaxın

[ctx: Night light phase]
en: Night
az: Gecə

[ctx: @action:button Night Light]
en: Suspend
az: Dayandırmaq

en: Configure…
az: Tənzimləmək...

en: Enable and Configure…
az: Aktiv edin və tənzimləyin...

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day complete by:
az: Gündüzə keçidin tamalanma vaxtı:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night scheduled for:
az: Gecəyə keçidin planlaşdırma vaxtı:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night complete by:
az: Gecəyə keçidin tamamlanma vaxtı:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day scheduled for:
az: Gündüzə keçidin planlaşdırma vaxtı:

en: Keyboard Color
az: Klaviatura rəngi

en: Night Light
az: Gecə işıqlanması
