plasma_engine_keystate - en to sr@ijekavian translation catalogue (11 entries)

en: Num Lock
sr@ijekavian: NumLock

en: Caps Lock
sr@ijekavian: CapsLock

en: Scroll Lock
sr@ijekavian: ScrollLock

en: Left Button
sr@ijekavian: лијево дугме

en: Right Button
sr@ijekavian: десно дугме

en: Middle Button
sr@ijekavian: средње дугме

en: First X Button
sr@ijekavian: прво X дугме

en: Second X Button
sr@ijekavian: друго X дугме

en: Pressed
sr@ijekavian: притиснут

en: Latched
sr@ijekavian: запет

en: Locked
sr@ijekavian: закључан
